Už máte ve šperkovnici klasické či netradiční dřevěné šperky?

0
43

Do našich šperkovnic nebo šuplíků toaletních stolků bezesporu patří nejrůznější typy šperků. Pokud se vám líbí přírodní materiály, máte blízko ke dřevu, sklu, kůži nebo třeba k nerostům, mohly by se vám líbit i dřevěné šperky. Umí být nenápadné, decentní, ale také výrazné a nepřehlédnutelné. 

Dřevěné šperky pro mladé i starší ženy

Skvělé je, že lze dřevěné šperky darovat každé ženě. Stejně tak si je může žena koupit sama v jakémkoli věku. Takové dřevěné náušnice list vypadají dokonale na uchu každé dívky i ženy v letech. Volit můžete barevné provedení, např. v modré barvě. Právě takové náušnice podtrhnou např. barvu vašich modrých očí. Dřevěných náušnic je na Amadea.cz velké množství, vyberou si všichni.

Velmi oblíbené jsou v posledních letech přívěšky na krk v podobě kulaté placky se stromem života uprostřed. I ve dřevěné podobě se dá podobný šperk koupit. Dřevěný přívěšek z masivního dřeva kulatý strom 5 cm je naprosto jedinečný, krásný a zajímavý. Na krku každé nositelky, ale také nositele, bude nepřehlédnutelný.

Chcete vyznat lásku šperkem?

Šperky ze dřeva se hodí i pro případ, že chcete obdarované nebo obdarovanému vyznat lásku. Takový dřevěný přívěšek na krku srdce, 4,5 cm řekne vše. Navíc dřevěné šperky nejsou drahé, můžete najednou vybrat i dva, tři, zvláště když se nemůžete rozhodnout, a přitom neutratíte majlant. 

Na Amadea.cz najdete kvalitní české výrobky, které jsou skladem a připraveny rychle udělat radost, ozdobit nositele. Prodávají se tu ale i dřevěné bytové doplňky, což milovníkům dřeva udělá radost dvojnásob. Ozdobit můžete jak je šperkem, tak jejich domov doplňkem. Víte, že vaše žena obdivuje dřevěné podtácky u vaší sousedky? Anebo že se jí líbí dřevěné vázy. To vše, nebo i dřevěné truhlíky, bedýnky, tácy a mnohé jiné, najdete v tomto zavedeném obchodě.