Plenkový dort jako krásný i praktický dárek k narození miminka

0
43

Vaše sestra, neteř nebo třeba kamarádka čeká miminko, a vy nevíte, co koupit, abyste udělali radost, a přitom jste věnovali něco, co určitě využije? Pokud nechcete věnovat jen nudně obálku s penězi nebo balík plenek, můžete se rozhodnout pro plenkový dort. Vypadá úžasně, využije ho každá maminka a vše, co v něm je, bude při péči o holčičku nebo kluka potřebovat.

Balení v různých barvách

Plenkové dorty v hezkém provedení a složené z kvalitních produktů, najdete na webových stránkách kupplenky.cz. Volit můžete z dortů laděných do modra, růžova, neutrálních barev, jako je fialová a další. I velikostí dortů je dost, záleží na tom, kolik chcete investovat. 

Velmi povedený je např. plenkový dort dvoupatrový s bohatou náplní modrý, který stojí 1399 Kč. Obsahuje kvalitní jednorázové plenky Dada extra care vel. 2, flanelovou plenku, dětskou žínku, menší deku, vlhčené ubrousky, kosmetiku pro děti, dětský bio čaj, body, bryndáček, přebalovací podložku, 2 látkové pleny a capáčky nebo usínáčka. Průměr dortu je cca 27 cm a zabalen je v celofánu. Všechny dorty jsou ručně vyráběné, je možné, že barva nebo tvar mašle se budou mírně lišit od fotografie, stejně jako se to může stát u jiných použitých dekorací. 

Kvalitní jednorázové pleny za výborné ceny

Na výrobu uvedeného plenkového dortu jsou použity kvalitní jednorázové plenky Dada. Jejich různé velikosti můžete koupit na kupplenky.cz a spolu s dortem je budoucí či čerstvé mamince také věnovat. Nebude muset hledat a tápat, které jsou skutečně skvělé, a přitom levné. 

Pro větší děti od váhy 7 kg jsou určeny Dada extra soft 4, což je váha, kterou některé děti dosáhnou velmi rychle po narození. Je proto dobré kupovat rovnou už tuhle velikost, aby vaše sestra nebo kamarádka nemusely řešit, co s maličkými plenami, které nestihly miminky dát.

Podívejte se i na Dada pants, což jsou jednorázové dětské sundavací kalhotky, Dada vlhčené kapesníčky, umělé mléko, hračky, dětskou kosmetiku atd. Mamince i miminku uděláte jistě radost.