Nábytek do dětských pokojů může být krásně barevný

0
62

Děti mají rády barevné oblečení, obuv, také dobroty nebo třeba knížky. I do jejich dětských pokojů patří barvy. Rozhodně alespoň do věku cca 10 – ti let věku. Pak přicházejí do let dospívání a je dobré jim uzpůsobit prostor do podoby studentského pokoje. Ovšem pokud čekáte miminko, máte doma tříleťáčka, investujte do nábytku, který je barevný, ale přitom nepůsobí přeplácaným dojmem. Najdete jej na Signal-nabytek.cz.

Krásný a levný dětský nábytek

Dětský nábytek v různých provedeních nabízí Signal-nabytek.cz za velmi přijatelné ceny. Stejně tak je výhodná cena dopravy. 

Kupříkladu dětské postele můžete pro kluky sehnat v podobě závodního auta. Právě teď je v tomto e-shopu v podobě červené motokáry anebo bílo sportovního vozu s posádkou z Tlapkové patroly. Stojí po slevě 38 % z původní ceny jen 5 009 Kč. Získalo si 4,3 hvězdy z pěti možných. 

Holčičkám, které mají rády růžovou barvu, uděláte radost dětskou postelí SMILE s rozměry 140 x 70 cm v růžovém provedení. Má úložný prostor a po slevě 42 % je teď k dostání za 5 109 Kč. V nabídce jsou tyto postele i v jiných barevných provedeních.

Komody, do nichž děti rády věci ukládají

Pro menší děti je těžké ukládat věci do poliček tak, aby nevypadávaly ven. Tomu předejdete, když koupíte šuplíkové dětské komody. K dostání jsou v mnoha velikostech, mohou mít tvar domečku, barevně být laděny do růžova, šeda nebo třeba modra. Velmi praktický je i box PABIS, který může sloužit na ukládání hraček, pomůcek do školy, ale také jako místo pro knížky, usazení plyšáků apod. V nabídce je v růžovo-bílé nebo šedo-bílé variantě.

Podívejte se na kompletní nabídku levného, ale přitom kvalitního nábytku z e-shopu Signal-nabytek.cz. Je moderní, hezký, jistě si vyberete, ať už máte děti malé, větší, nebo chcete vybavit nově ložnici, obývací pokoj či jinou místnost v interiéru.