Kabelka: Co všechno byste v ní měli mít?

0
341

az čeho byste určitě nevyšli ani jen z domu? Ať jdete do práce, na setkání s kamarádkami nebo na výlet s rodinou, bez kabelky ani na krok! Právě do ní si dáváte věci, které nutně potřebujete, ale sem tam si v ní nosíte i naprosto zbytečnosti. Co by měla mít každá žena v kabelce?
Peněženku s penězi a platební kartou

Díky potřebným věcem v peněžence se dostanete na místo určení, zaplatíte si kávu s kamarádkou, koupíte nové šaty či pojedete do divadla. Bez nich by se ani jedna z nás nepohnula. Vždy když se chystáte, zkontrolujte si, jestli je vaše dámská peněženka v tašce a zda v ní máte peníze a platební kartu.

Pudr, rtěnka, balzám na rty

Když se potřebujete zkrášlit, většinou utíkáte na záchod napudrovat si rozmazaný make-up a hydratovat rty. Mějte tedy v kabelce v boční složce rtěnku, pudr, make-up, nebo i balzám na rty. Ten se bude hodit hlavně pro ty, které si je pořád olizují. Asi důvěrně znáte ten pocit.

Diář

Žijeme v hektické době a je přímo nepředstavitelné, abychom dokázali fungovat bez diáře nebo poznámek. Ať už si potřebujete domluvit schůzku s klientem, nebo rozepsat směny v práci nebo dovolenou. Dávejte si však pozor, aby vám při hledání drobností nespadl na pěkně opracovanou interiérovou dlažbu. Mohly by vám z něj vypadnout vizitky nebo lepky, na kterých máte popsány důležité věci.