Co muži na ženách nejvíc nesnášejí?

0
268

Každý den se snažíme vypadat před muži co nejlépe. Nicméně, co když je to jen zdání? Poradíme vám, co muži doslova nesnášejí a čemu se příště vyhnout.
Spousta make-upu

Pokud se chystáte na rande a se svojí polovičkou se znáte jen z internetových fotek, tak své schopnosti v nanášení make-upu a barev nechte raději na jindy. Muži totiž nechtějí vidět ženu, která vypadá jako mouka s červenými rty a linkou po vlasy. Zvolte raději něco jednoduššího.

Obočí

Muži si v této době všímají už i této části ženské tváře. Pokud sledujete nové trendy v líčení, tak víte, že nejdominantnější je právě obočí. Zapomeňte na velmi tenké, vytetované či silně namalované. Mělo by vypadat přirozeně. Nepřehánějte to s různými barvami či tužkami, které nemají barvu vašeho přirozeného obočí.

Dlouhé nehty

Gelové nehty jsou v módě již delší, nicméně v posledních letech se délka nehtů pořádně změnila. Pro muže je však opravdu komické, když pozorují, jak se pokoušíte vzít do rukou mince. A s extra dlouhými drápy to nejde a nejde. Mohou být hezké, ale když s nimi neumíte pracovat, tak si je nedávejte dělat. V neposlední řadě je nutno zdůraznit, že vašimi drápkami můžete ublížit vaší polovičce.

Oholit se nebo ne?

V roce 2017 je trendem, že se neholí nejen muži, ale dokonce i ženy. Na různých internetových stránkách můžeme vidět příspěvky žen, které se odmítají holit. Prý se cítí tak lépe. Omyl! Možná se to některým mužům líbí, nicméně většina mužů je proti. A tak, když se jednou chcete vydat a nezůstat sama do konce života, dbejte také na holení, ačkoli nám to bere čas!