Jak se oblékat přes horké letní dny?

0
242

Už to začíná! Dny, kdy se iv tenkém tričku a kraťasech budeme cítit, jako kdybychom byli ve skafandru. Dámy, pokud nemáte ani tušení, co byste si mohli obléct přes letní dny, poradíme vám pár kombinací, které jsou šik a nejeden chlap se za vámi otočí.
Nesmrtelný DENIM a XXL tílko/ tričko

Pokud milujete riflovinu, určitě máte ve skříni Denim košili, kraťasy, nebo i dlouhé džíny. Do horkých letních dny zkuste zkombinovat dámské triko s DENIM kraťasy. Triko musí být vzdušné, klidně si můžete obléknout i větší velikost než nosíte. Pokud vám bude v tričku teplo, oblékněte si tílko. Vrchní díl oblečení musí být jistě bavlněný.

Volné letní šaty

Smutné je, že mnoho žen ze svého šatníku vyhazuje právě to, co zvýrazňuje jejich ženskost. Doporučujeme vám jít do obchodu a pořídit si krásné volné letní šaty, které zakryjí a zároveň odhalí to, co mají. Možná raději nosíte různá vtipná trička s kraťasy. I to samozřejmě můžete, ale určitě si dejte alespoň párkrát za léto na sebe letní šaty. Doporučujeme květinové vzory, pásky, tečky.

Bez pokrývky hlavy ani na krok

Horké letní paprsky dávají zabrat našemu organizmu, proto když si budete vybírat outfit na celý den, doporučujeme vám sladit ho is pokrývkou hlavy. Ženy milují slaměné kloboučky, ke kterým se samozřejmě hodí nejvíce šaty, ale klidně je můžete sladit is výše zmíněnými kraťasy a tílkem/ tričkem. Budete vypadat super. Hlavně, že se budete cítit dobře, o to přece jde. Nejdete se fotit a fotku nebudete věšet jako obraz na zeď.